FİLTRE

Isıtıcı

(17 ürün)
ProGarden Bistro Ateş Kasesi Terracotta Mozaik Desenli
Progarden
3.379,00 TL
2.699,00 TL
ProGarden Kompozit Yuvarlak Gri Ateş Kasesi
Progarden
4.989,00 TL
3.990,00 TL
Döküm Ateş Kasesi 60Cm
Koopman
1.990,00 TL
Döküm Ateş Kasesi 50Cm
Koopman
1.290,00 TL
Barbecook Jura Çelik Ateş Çukuru
Barbecook
2.119,00 TL
1.690,00 TL
Barbecook Sierra Çelik Ateş Çukuru
Barbecook
2.369,00 TL
1.890,00 TL
TÜKENDİ
Thelma Pelet Sobası
Eva Calor
TÜKENDİ
Demir Döküm Ateş Çukuru
Via Gardenia
TÜKENDİ
Efosto Kule Ateş Çukuru 50*138cm
Bizzotto
TÜKENDİ
Efosto Ateş Çukuru
Bizzotto
TÜKENDİ
Efosto Ateş Çukuru
Bizzotto
TÜKENDİ
Ateş Çukuru ve Barbekü
Via Gardenia
TÜKENDİ
Ateş Çukuru ve Barbekü
Via Gardenia
TÜKENDİ
Kali Pelet Sobası
Eva Calor
TÜKENDİ
Kali Pelet Sobası
Eva Calor
TÜKENDİ
Kali Pelet Sobası
Eva Calor
TÜKENDİ
Efesto Ateş Kasesi
Bizzotto

Isıtıcı Modelleri ve Fiyatları

Bahçe, teras ve balkon gibi alanları çok keyifli ve samimi bir atmosfere dönüştürmek için bahçe ısıtıcı ya da ateş çukuru modelleri idealdir. Estetik ve şık tasarımlara sahip, kullanışlı ve işlevsel pelet sobası, ateş kasesi ve ateş çukuru çeşitleri, en uygun fiyatlarla kategorimizde yer almaktadır. Çelik, demir veya döküm gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilmiş olan bahçe ısıtıcıları yahut ateş çukuru modelleri portatif ve dekoratif özelliklere sahiptir.

Dış mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz barbecook, ateş kasesi, ateş çukuru ve pelet sobası modelleri arasından beğendiklerinizi satın alarak bahçenizi çok modern ve tarz bir hale dönüştürebilirsiniz. En iyi bahçe ısıtıcıları ve ateş çukurları arasından seçim yaparak açık havada sevdiklerinizle beraber keyifli vakit geçirebileceğiniz alanlar oluşturabilirsiniz.

Bahçe ısıtıcı modelleri ve ateş çukuru modelleri son zamanların en trend outdoor mobilyaları arasında yer almaktadır. Bahçe ısıtıcıları ve bahçe ateş çukuru modelleri, kullanıldığı alanlar da dekoratif ve çağdaş bir görüntü oluşturmaktadır. Ateş çukuru, barbecook ve pelet sobası ürünleri etkili bir ısı kaynağıdır.

Farklı materyal kullanılarak üretilen ve farklı boyutlara sahip estetik ve kullanışlı bahçe ısıtıcıları, en uygun ateş çukuru fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

Bahçe dekorasyon tarzınıza uyumlu, tasarım bakımından farklı ateş kasesi, ateş kovası, bahçe şöminesi ve ateş çukuru çeşitlerine via Gardenia ayrıcalıkları ile hemen sahip olabilirsiniz.

Büyük ya da küçük alana sahip bahçe, teras ya da balkon gibi alanlar da kullanıma uygun bahçe ısıtıcı modelleri veya ateş çukuru çeşitleri arasından, beğendiklerinizi kullanmak istediğiniz alanın büyüklüğüne ve yapısına göre tercih ederek, hemen satın alabilirsiniz. Bahçe ısıtıcıları, ateş çukuru modelleri, barbecook ve pelet sobası modellerinden beğendiklerinizi satın alarak sevdiklerinizde ve ailenizle dış mekanlarda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Ateş çukuru modelleri günümüzde trend dekorasyon fikirleri arasında bulunmaktadır. Fonksiyonel ve kolay kullanım sunan ateş çukuru modelleri, ekonomik ateş çukuru fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

Ateş çukuru ve barbekü modelleri hem dekoratif hem de ısı kaynağı olarak kullanım imkanı sunduğu için kullanıcılar tarafından sıklıkla talep edilmektedir. Hafif ve portatif olan ateş çukuru modellerini kullanmak istediğiniz alana kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Farklı tasarıma ve özelliklere sahip ateş çukuru çeşitleri ve bahçe ısıtıcı modelleri, siyah ve bordo gibi farklı renk seçenekleri ile via Gardenia da. Bahçelere şık ve trend bir görüntü kazandıran, ateş çukuru modellerine en uygun ateş çukuru fiyatları ile sahip olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Bütçenize ve de zevkinize uyacak bir bahçe ısıtıcısı veya ateş çukuru satın alarak sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte ateş etrafında keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bahçeniz için ihtiyaç duyacağınız ateş çukuru, pelet soba, ateş kasesi ve barbecook gibi ürünlere ısıtıcı kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör