FİLTRE

Ateş Çukuru

(13 ürün)
ProGarden Bistro Ateş Kasesi Terracotta Mozaik Desenli
Progarden
3.379,00 TL
2.699,00 TL
ProGarden Kompozit Yuvarlak Gri Ateş Kasesi
Progarden
4.989,00 TL
3.990,00 TL
Döküm Ateş Kasesi 60Cm
Koopman
1.990,00 TL
Döküm Ateş Kasesi 50Cm
Koopman
1.290,00 TL
Barbecook Jura Çelik Ateş Çukuru
Barbecook
2.119,00 TL
1.690,00 TL
Barbecook Sierra Çelik Ateş Çukuru
Barbecook
2.369,00 TL
1.890,00 TL
TÜKENDİ
Demir Döküm Ateş Çukuru
Via Gardenia
TÜKENDİ
Efosto Kule Ateş Çukuru 50*138cm
Bizzotto
TÜKENDİ
Efosto Ateş Çukuru
Bizzotto
TÜKENDİ
Efosto Ateş Çukuru
Bizzotto
TÜKENDİ
Ateş Çukuru ve Barbekü
Via Gardenia
TÜKENDİ
Ateş Çukuru ve Barbekü
Via Gardenia
TÜKENDİ
Efesto Ateş Kasesi
Bizzotto

Ateş Çukuru Modelleri ve Fiyatları

Ateş çukuru modelleri sayesinde bahçe, teras ve balkon gibi alanları daha keyifli ve samimi atmosfere kolaylıkla çevirebilirsiniz. Modern ve şık tasarımlı taşınabilir ateş çukuru modelleri ve barbecook ateş çukuru çeşitleri via Gardenia da. Birbirinden estetik tasarım ayrıntıları ve kullanışlı fonksiyonları ile ateş Çukuru bahçe şöminesi modelleri, en ucuz ateş çukuru fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

Taş, mermer, çelik ya da döküm tarzı malzemeler kullanılarak üretilmiş olan ateş çukuru modelleri ile sevdiklerinizle beraber keyifli ve unutulmaz vakit geçirebilirsiniz. Taşınabilir ve dekoratif ateş çukuru mangal çeşitlerini satın alarak bahçenizi çok modern ve tarz bir hale dönüştürebilirsiniz. Dört mevsim keyfini sürebileceğiniz en iyi ateş çukuru modellerini kategorimizde ayrıntılı şekilde inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Muhteşem performans sunan, taşınabilir ateş çukuru modelleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak veya beğendiklerinizi sipariş vererek açık havada ailenizle veya dostlarınıza unutulmaz vakit geçirebileceğiniz bir ortam oluşturabilirsiniz.

Günümüzdeki en popüler dekorasyon fikirleri arasındaki ateş çukuru modelleri, bahçe şöminesi modellerine kıyasla çok daha küçük alan kaplamaktadır. Ayrıca ateş çukuru bahçe şöminesine göre çok daha işlevsel ve kolay bir kullanım sunmaktadır.

Farklı markalar tarafından üretilmiş olan ateş çukurları, son dönemlerde bazen dekoratif bazen de ısı kaynağı amaçlı olarak kullanılmaktadır. Yaygın ürün yelpazesine sahip farklı model ve tasarım eşliğinde satışa sunmuş olduğumuz Ateş Çukuru mangal modelleri kullanıcısına pek çok avantaj da sağlamaktadır.

Taşınabilir ateş çukuru modelleri, sunmuş olduğu avantajlarından ötürü en fazla talep edilen ürünler arasındadır.

Hafif ve portatif özelliğe sahip ateş çukuru modellerini kullanmak istediğiniz alana taşıyarak kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Döküm, demir ve metal gibi malzemelerle üretilmiş olan Metal ateş çukuru çeşitleri, siyah ya da beyaz gibi değişik renklerde kategorimizde yer almaktadır. Ateş Çukuru mangal modelleri farklı renk ve farklı Ateş Çukuru ölçüleri ile Via Gardenia da.

Bahçe ve teras gibi açık alanlardaki mekanlara şık ve trend bir görüntü kazandıran Ateş Çukuru bahçe şöminesi modellerini en uygun fiyat seçenekleri ile satın alarak sevdiklerinizle ateş çevresinde farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. İhtiyacınızı karşılayacak ateş çukuru modellerini kategorimizde detaylı şekilde inceleyerek beğendiğinizi via Gardenia ayrıcalığı ile sipariş verebilirsiniz.

Devamını Gör
Daha Az Gör